športove stávky Bet365

športove stávky Bet365Ak ste využili predchádzajúcu ponuku Bet365 na zvýšenie výhier v tenisovom turnaji, potom budete mať záujem vedieť, že bookmaker ponúka podobnú propagáciu. Umiestnite stávky na dostupné udalosti v rámci turnaja “Barcelona Open 2018” a získajte 20% Bet365 bonus na vaše výhry. Je to lákavé, nie? Takže túto príležitosť nenechajte ujsť. Navyše zostáva pár dní pred koncom kampane.

Kto môže požiadať o bonus? Tento návrh sa vzťahuje na všetkých používateľov Bet365. Krajina bydliska a mena účtu nie sú dôležité.

Kedy sú ponuky k dispozícii? Ponuka je k dispozícii od 00:00 (GMT) 23. apríla do 23:59 (Greenwich Mean Time) 29. apríla 2018.

Ako sa zúčastniť propagácie? K tomu musí používateľ vykonať nasledujúce akcie:

Choďte do svojho profilu a sledujte tenisové zápasy, na ktoré môžete získať bonus.
Urobte stávku na udalosť s minimálnou kurzovou sadzbou 1,40 alebo vyššou.
Užívateľ môže urobiť niekoľko stávok na rôzne udalosti. Všetci sa na akcii zúčastnia.

Kto vyhrá hráča? Ako už bolo spomenuté vyššie, ak stávka hrá, hráč dostane bonus na výhru – 20% z hodnoty stávky. V tomto prípade je maximálna suma Bet365 stávky, na ktorú je bonus rozdelená, 50 EUR alebo ekvivalent tejto sumy. Upozorňujeme, že maximálny bonus pre jedného používateľa počas týždňa je 2 000 EUR alebo ekvivalent tejto sumy v inej mene.

Prijatá odmena bude pripísaná na hlavný účet používateľa, takže hráč ju nemusí znovu získať. Ďalšie podmienky akcie nájdete na stránke stávkovej kancelárie Bet365.